Lista produktów marki Kobelco

Kobelco jest logo firmowym i nazwą marki należącej do Kobe Steel Group.

W 1994r. powstała w Holandii fabryka Kobelco Welding of Europe B.V. by na licencji Kobe Steel, Ltd, rozpocząć produkcję drutów rdzeniowych.
Korzystając z blisko 80 letnich doświadczeń, bardzo szybko stała się wiodącym producentem i dostawcą drutów proszkowych do wysokostopowych stali nierdzewnych oraz stali niskostopowych czy też niskowęglowych. Szeroka oferta produkowanych materiałów spawalniczych obejmuje niemalże cały zakres stosowanych na rynku stali nierdzewnych i węglowych.

Celem firmy jest utrzymanie reputacji KOBELCO, jako jedynej godnej zaufania marki, poprzez dostarczanie produktów o najwyższej i stabilnej jakości oraz poprzez rozwój wsparcia technicznego dla Klientów. Producent nieustannie dąży do wdrażania nowych produktów usprawniając tym samym procesy spawania, które w efekcie zaspokajają potrzeby przemysłu.

Dla dopełnienia oferty, oprócz produkowanych w Holandii drutów proszkowych, KWE dostarcza również pozostałe materiały spawalnicze produkowane przez Kobe Steel, Ltd. w Japonii.

Materiały Kobelco są szeroko stosowane na całym świecie w budownictwie okrętowym, offshorowym, przemyśle metalowym i maszynowym.

Jest 76 produktów.

Pokazano 1-40 z 76 pozycji

Aktywne filtry