WECO

WECO

banner.pngWECO zajmuje się produkcją źródeł spawalniczych. Zarówno siedziba firmy jak i zakład produkcyjny znajdują się w północno-wschodnich Włoszech. Nasze biura, dział techniczny/projektowy, produkcja i magazyn są w stanie obsłużyć zarówno krajową jak i międzynarodową sieć sprzedaży. Szeroki asortyment urządzeń spawalniczych wraz z dużym zapasem magazynowym pozwala nam w krótkim czasie sprostać i w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Nasza działalność bazuje na znacznej aktywności w przemyśle, która opiera się na znaczących inwestycjach w rozwój oparty na ciągłych badaniach, konkretnych projektach i testach. Dynamiczny zarząd wsparty solidnym doświadczeniem w zakresie głównych argumentów sprzedaży oraz dogłębną znajomością zagadnień związanych z aplikacjami, pozwala tej firmie wyprzedzić konkurencję w sektorze spawalniczym.

WECO oznacza lepsze rozwiązania dla poprawy produkcji, optymalizacji czasu interwencji, minimalizacji kosztów procesów, przy zachowaniu najwyższych standardów wydajności. Weco przywiązuje dużą wagę do ochrony środowiska i oszczędności energii, aby zminimalizować wpływ swoich produktów na nasze środowisko naturalne.

Z technicznego punktu widzenia - Weco stale ulepsza swoje rozwiązania, wdrażając w nieustanny sposób nowe technologie

Procesy i Technologie

PRZEJDŹ

Cyfrowe Półautomaty MIG/MAG z Pulsem

PRZEJDŹ

Inwertorowe Półautomaty MIG/MAG z Pulsem

PRZEJDŹ

Inwertorowe Półautomaty MIG/MAG Multifunction

PRZEJDŹ

Synergiczne Półautomaty MIG/MAG

PRZEJDŹ

Źródła TIG DC

PRZEJDŹ

Źródła TIG AC/DC

PRZEJDŹ

Urządzenia MMA

PRZEJDŹ

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-40 z 48 pozycji

Aktywne filtry