Lista produktów marki Optrel

Wiodący szwajcarski producent innowacyjnych przyłbic spawalniczych

W 1986 firma Optrel była pionierem w dziedzinie automatycznie przyciemnianych przyłbic spawalniczych. Dziś jest wiodącym światowym dostawcą produktów do ochrony twarzy i głowy, rozwiązań do ochrony dróg oddechowych i aktywnych okularów przeciwsłonecznych.

Prawie każdy produkt jest wyjątkowy i jest dostosowany do potrzeb klienta.

Producenta wciąż kształtuje szczególna kultura firmy rodzinnej a silne wartości i zrównoważone działania sprawiają, że Optrel to wiarygodny partner w zakresie produktów ochrony osobistej spawacza. Ciągłe dążenie do perfekcji oraz połączenie najnowszych technologii i materiałów z najnowocześniejszymi procesami produkcyjnymi znajduje odzwierciedlenie w każdym produkcie optrel i gwarantuje Klientom, oprócz najwyższego poziomu bezpieczeństwa, nieporównywalny komfort noszenia i niepowtarzalny design.

Optrel koncentruje się na potrzebach ludzi i jest w pełni skoncentrowany na spełnianiu ich potrzeb i życzeń. Oprócz obsługi i pracy nad spełnieniem wszystkich rynkowych oczekiwań, nieustannie trwa process rozwoju poprzez wprowadzanie innowacji w oparciu o cenne opinie użytkowników.

Misją Optrel jest ulepszanie istniejących produktów i dalsze wprowadzanie innowacji w procesach i produkcjach przy użyciu najnowszych technologii.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji

Aktywne filtry