Filtech - Druty rdzeniowe

Pełnorurkowe Druty proszkowe

Druty proszkowe FILTECH są produkowane w postaci pełnorurkowej, natomiast ich powierzchnia jest pokryta miedzią, która zapewnia doskonałą przewodność prądu elektrycznego oraz hamuje występowanie korozji na powierzchni. Dodatkowo cechują się wyjątkowo niską zawartością wodoru, zwykle na poziomie 3 ml/100g stopiwa, co zapewnia największe bezpieczeństwo złącza i odporność na pękanie. Z uwagi na dobrą sprężystość i odpowiedni poziom sztywności, nie występują problemy z podawaniem zarówno w przypadku podajników dwu-rolkowych jak i cztero-rolkowych.
Technologia pełnorurkowa jest rozpowszechniona wśród najbardziej wymagających użytkowników, którzy przede wszystkim cenią sobie jakość i precyzję wykonania. Produkcja takich drutów wymaga wieloletniego doświadczenia, przestrzegania rygorystycznych procedur jakościowych oraz dogłębnej znajomości procesu spawania, co pozwala na rozwój asortymentu i doskonalenie go w obliczu rozwoju nowych technologii.
Misją producenta materiałów FILTECH jest usatysfakcjonowanie Klienta poprzez wytwarzanie drutów do wysokojakościowego spawania z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnej technologii.
Własny ośrodek badawczo – rozwojowy jest postrzegany, jako wiodący w Europie i na świecie z uwagi na nowoczesne wyposażenie, wykształconą i doświadczoną kadrę w zakresie drutów rdzeniowych rutylowych, zasadowych i metalicznych zarówno do łączenia jak i napawania materiałów nisko- i wysokostopowych w technologii spawania w osłonie gazu ochronnego.
Wszystkie elementy wchodzące w skład łańcucha produkcyjnego począwszy od materiałów wsadowych przeznaczonych do wytwarzania rurki i topników oraz urządzenia obróbcze, a także procedury i kontrola jakości podlegają ustawicznej weryfikacji i doskonaleniu pod kątem zapewnienia najwyższej jakości.Stale konstrukcyjne i do niskich temp.

PRZEJDŹ

Stale odporne na pełzanie

PRZEJDŹ

Stale wysokowytrzymałe

PRZEJDŹ

Stale odporne na korozję atmosf.

PRZEJDŹ

Druty proszkowe do napawania

PRZEJDŹ

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry