EWM AG

EWM AG

overview%202019.png

SPAWANIE TO MY –
JUŻ OD 60 LAT

Doskonałej jakości spawanie wymaga więcej niż tylko spawarek, uchwytów spawalniczych i trochę osprzętu spawalniczego. Od blisko 60 lat firma EWM AG zajmuje się nie tylko produkcją spawarek i niezbędnych akcesoriów, lecz także badaniem i rozwojem innowacyjnych procesów spawalniczych i komponentów do spawania. Do projektów tych należą liczne metody spawania EWM, takie jak forceArc czy coldArc również w odmianie z łukiem pulsującym lub rootArc, jako doskonałe rozwiązanie do spawania ściegów graniowych.
Rezultatem są perfekcyjnie dostosowane aplikacje. Obejmują one urządzenia spawalnicze, uchwyty spawalnicze, a także materiały złączne, wszystko tylko w jednym celu: Sprawić, by spawanie było fascynującym doświadczeniem. 

Nie ma znaczenia, czy spawane jest aluminium lub inne materiały, czy stosowana jest plazma, elektrody otulone czy metoda MIG/MAG: Urządzenie EWM to zawsze właściwy wybór! Nasza obszerna oferta wysokiej jakości urządzeń obejmuje wysokiej jakości źródła MIG-MAG, TIG,  mikroplazmę, a także przenośne urządzenia do spawania elektrodami otulonymi. Także w czasach cyfryzacji jesteśmy gotowi na Przemysł 4.0. Oprogramowanie do zarządzania jakością ewm XNet o konstrukcji modułowej łączy wszystkie urządzenia w jedną sieć i użytkownik otrzymuje wszystkie dane w czasie rzeczywistym w trakcie spawania oraz tworzy pełny elektroniczny dziennik spawania. W ten sposób można od razu rozpoznać nieprawidłowe ustawienia urządzeń spawalniczych, uniknąć przestojów w produkcji i poprawić efektywność całego procesu spawania. 

Nie warto zadowalać się niską jakością sprzętu, uchwytów spawalniczych, drutu spawalniczego lub rozwiązań w innych obszarach spawania – przekonaj się, jak atrakcyjna jest nasza kompletna oferta urządzeń i usług serwisowych.

NIEKTÓRZY TYLKO GADAJĄ..... MY SPAWAMY :)Jest 158 produktów.

Pokazano 1-40 z 158 pozycji

Aktywne filtry