Spawarki MMA

Spawarki MMASpawanie elektrodą otuloną  (proces 111) zalicza się do metod spawania, a dokładniej do metod spawania łukowego elektrodą topliwą.
W EWM nie zapomnieliśmy o ciężkich warunkach pracy. Każde z naszych urządzeń do spawania elektrodami otulonymi wyróżnia się wysoką trwałością i ponadprzeciętną żywotnością. 
Wysokie wartości tolerancji napięcia sieciowego (do -40% przy 1x230V) i rezerwy mocy czynią nasze urządzenia do spawania metodą MMA, idealnymi partnerami na placu budowy lub podczas montażu, które bez trudu radzą sobie z pracą przy agregacie prądotwórczym lub z długimi przewodami zasilania sieciowego.
Jednak nie spoczęliśmy na laurach. Kto spotkał się kiedyś ze zjawiskiem magnetyzmu resztkowego w spawanym elementach wie, jak bardzo może być ono irytujące. Dokładnie w tym celu stosujemy zarówno urządzenia do rozmagnesowania, jak i nasze urządzenie do spawania elektrodami otulonymi jak seria Pico 350 cel puls pws dgs ze zintegrowaną funkcją do rozmagesowania. Obecnie nawet najbardziej popularne i najmniejsze źródło z serii Pico (Pico 160) posiada taką możliwość. 

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry