Filtrowentylacja KEMPER

Filtrowentylacja KEMPER

Firma KEMPER została założona w 1977 roku w miejscowości Vreden w Niemczech i jest pionierem oraz liderem na polu technologii w zakresie odsysania dymu powstającego podczas spawania. Oznacza to ponad 40 letnie doświadczenie w projektowaniu owych produktów, głęboką znajomość procesów w zakładach metalurgicznych oraz dużą niezawodność oraz ciągłość.

Obecnie firma KEMPER jest odnoszącą sukcesy firmą rodzinną. Nic nie było w stanie zmienić charakteru osobistego i prawie rodzinnego działania firmy KEMPER, ani jej rozwój ani międzynarodowe trendy. Sprawą absolutnie nadrzędną jest zadowolenie klientów oraz jej pracowników. Jego gwarancją jest spore doświadczenie wraz z chęcią zachowania niezawodnej i wiarygodnej współpracy.

Was%20uns%20bewegt.jpeg

Firma KEMPER nie odpoczywa. Innowacje urządzeń filtracyjnych i odsysających dostosowane są do potrzeb klientów i regularnie wykraczają poza zakres norm ustawowych. Dla użytkownika wynika z tego absolutne bezpieczeństwo prawne przy przestrzeganiu bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska naturalnego.

Siłą napędową KEMPER jest pionierski duch, z jakim firma poszukuje rozwiązań i innowacji zorientowanych na użytkownika, aby chronić pracowników i ułatwiać im pracę.

Firma KEMPER podejmuje wyzwania, w celu ich racjonalnego rozwiązania, dysponując zarówno głęboką wiedzą na temat rynku oraz użytkowników, począwszy od poziomu procesowego aż po poszczególne czynności robocze. Rodzinna firma przy tym gwarantuje ciągłość i niezawodność.Pobierz Katalog 2021 PLJest 71 produktów.

Pokazano 1-40 z 71 pozycji

Aktywne filtry