Stoły spawalnicze Siegmund

Stoły spawalnicze Siegmund
Maksymalna funkcjonalność i ekskluzywny design, to właśnie stoły spawalnicze i montażowe Siegmund. 30 lat doświadczenia sprawia iż obecnie firma Bernd Siegmund jest światowym liderem w swojej branży, 
Siegmund produkuje stoły spawalniczo - montażowe oraz maszyny i części do maszyn a ich produkty wykorzystywane są w prawie każdej gałęzi przemysłu - zwłaszcza w maszynowym, konstrukcyjnym, metalowym i motoryzacyjnym.
Stosowane są przy budowie prototypów, jak również w produkcji seryjnej.
Dzięki stołom spawalniczo - montażowym, można w krótkim czasie zrealizować złożone kombinacje z dostępnych systemów modułowych oraz akcesoriów i narzędzi mocujących firmy Siegmund.
Naczelną zasadą firmy Siegmund jest zachowanie korzystnego stosunku ceny do jakości, co dodatkowo uzasadnia ekonomicznie ich zastosowanie.
Ponadto rozumiejąc problemy występujące podczas produkcji, producent dąży do ich indywidualnego rozwiązywania a efektem tego jest wprowadzanie innowacji w swoich produktachPraca na stołach spawalniczych Siegmund pozwala zaoszczędzić nawet 40% czasu.

Dlaczego stoły spawalnicze Siegmund są azotowane?
Ponieważ, azotowany stół pozwala na spawanie stali czarnej, aluminium lub nierdzewnej bez żadnych nakładek i dodatkowych kosztów. Bez wątpienia daje to odporność na zarysowania, korozję i przywieranie odprysków spawalniczych. Godnym uwagi jest fakt, że warstwa zaazotowana jest głęboka i trudno ścieralna.
Jest 147 produktów.

Pokazano 1-40 z 147 pozycji

Aktywne filtry