Coboty - Roboty współpracujące

Coboty - Roboty współpracujące

BROSZURA HCR PRAKTYCZNY PORADNIK - JAK WDRAŻAĆ COBOTY FAKTY I MITYŁatwo i prosto w dowolnej aplikacji

Od teraz robotyzacja jest prosta

HCR i AsyCube są łatwe do programowania i elastyczne w zmiennym układzie produkcyjnym, skutecznie obniżając koszty inwestycyjne i operacyjne. W wyniku tego, nie tylko automatyzuje pracę ręczną, ale także zapewnia pracownikom bezpieczne i wygodne środowisko pracyPrzemysłowy robot współpracujący - Cobot HCR

Dlaczego HCR?

Przemysłowy Robot Współpracujący HCR zapewnia łatwość programowania ponadto umożliwia elastyczność adaptacji w wyniku czego jest idealny do wykonywania różnorodnych zadań. Od teraz możesz zrobotyzować krótko, średnio aż po wielkoseryjną produkcję. Łatwość programowania porównywalna jest z prostotą obsługi smartfonu – dzięki czemu już po kilkudziesięciu minutach szkolenia możesz je łatwo zaprogramować. A wszystko to w oparciu o zasadę „uczenie przez pokazywanie” lub “rejestrowanie ścieżki, którą ma podążać”. Na koniec intuicyjny interfejs graficzny gdzie na osi czasu umieszczasz odpowiednie ikony.

HCR wyróżnia  się spośród robotów współpracujących w pełni metalową obudową i wytrzymałymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, w wyniku czego jest idealny do ekstremalnie trudnych warunków pracy 24/7/365. 

Potrafi bezpiecznie pracować z człowiekiem, bez konieczności stosowania specjalistycznych barier czy klatek bezpieczeństwa.

Robot współpracujący tzw. Cobot, pozwala z wysoką precyzją pracować przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu przy monotonnych, niebezpiecznych czynnościach, co gwarantuje 100% powtarzalność i wysoką jakość pracy. Dzięki łatwości programowania i szybkości wdrożenia, roboty współpracujące HCR (coroboty) stają się przydatne w realizacji zadań niedostępnych dotąd dla robotów przemysłowych.Programujesz już w 60 minut

Niewątpliwie jednodniowe szkolenie jest wystarczające by zostać programistą robota lub systemów podawania Asyril EYE+. Jednocześnie intuicyjny graficzny interfejs użytkownika pozwala zaprogramować robota lub system AsyCube po kilkudziesięciu minutach nauki. Dzięki temu wdrożenie robota do kolejnej aplikacji to kilka lub kilkanaście minut. Ponadto graficzny interfejs użytkownika, automatyczne konfiguratory i programowanie robota oparte na osi czasu, pozwala intuicyjnie monitorować każdy krok zadania w przyjazny graficzny sposób. Ponadto, dla Twojej wygody, HCR oferuje również programowanie robotów oparte na skryptach. Dodatkowo użytkownik może łatwo chwycić robota i bezpośrednio uczyć punktu lub ścieżki ruchu. Co więcej, jest to szczególnie przydatne w aplikacjach wymagających skomplikowanych ruchów.

Na koniec warto wspomnieć, że oprogramowanie robota HCR umożliwia pracę w 16 językach w tym w języku polskim, a systemów AsyCube w 6 językach , dzięki czemu bariera językowa nie stanowi problemu.

 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry