Roboty współpracujące Cobot

Wzrost efektywności produkcji z wykorzystaniem robotów współpracujących HCR

EFEKTYWNIE PRACUJE 24/7/365


Cobot HCR – Przemysłowy Robot Współpracujący HCR zapewnia łatwość programowania ponadto umożliwia elastyczność adaptacji w wyniku czego jest idealny do wykonywania różnorodnych zadań. Od teraz możesz zrobotyzować krótko, średnio aż po wielkoseryjną produkcję. Łatwość programowania porównywalna jest z prostotą obsługi smartfonu – dzięki czemu już po kilkudziesięciu minutach szkolenia możesz je łatwo zaprogramować. A wszystko to w oparciu o zasadę „uczenie przez pokazywanie” lub “rejestrowanie ścieżki, którą ma podążać”. Na koniec intuicyjny interfejs graficzny gdzie na osi czasu umieszczasz odpowiednie ikony.

HCR wyróżnia  się spośród robotów współpracujących w pełni metalową obudową i wytrzymałymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, w wyniku czego jest idealny do ekstremalnie trudnych warunków pracy 24/7/365.

Potrafi bezpiecznie pracować z człowiekiem, bez konieczności stosowania specjalistycznych barier czy klatek bezpieczeństwa.

Robot współpracujący tzw. Cobot, pozwala z wysoką precyzją pracować przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu przy monotonnych, niebezpiecznych czynnościach, co gwarantuje 100% powtarzalność i wysoką jakość pracy. Dzięki łatwości programowania i szybkości wdrożenia, roboty współpracujące HCR (coroboty) stają się przydatne w realizacji zadań niedostępnych dotąd dla robotów przemysłowych.

Bardzo łatwo jest zintegrować Cobot HCR z źródłami spawalniczymi, które posiadamy w swojej ofercie.

Zapytaj o szczegóły. Zapraszamy