PASJA SPAWANIA

Jesteśmy firmą handlową oferującą specjalistyczne materiały i urządzenia spawalnicze. Z uwagi na techniczne zaawansowanie produktów, ich sprzedaż jest zwykle połączona z fachową prezentacją oraz wdrożeniem optymalnie dobranych procesów i technologii. Takie działanie sprzyja obniżeniu kosztów produkcji, przy jednoczesnej poprawie jakości i wydajności pracy.Motto „PASJA SPAWANIA” wyraża naszą satysfakcję płynącą z udanych realizacji projektów, profesjonalnej obsługi połączonej z inżynierskim doradztwem oraz szkoleniami czy też serwisem.
Jesteśmy importerem i wiodącym dystrybutorem na rynku polskim urządzeń spawalniczych firmy EWM AG oraz drutów rdzeniowych firmy KOBELCO WELDING OF EUROPE. Wdrożyliśmy na rynek Polski pełnorurkowe druty proszkowe FILTECH oraz prowadzimy na skalę kraju dystrybucję spawalniczych urządzeń inwertorowych firmy WECO.

W ramach dynamicznego rozwoju, staliśmy się partnerem dla firmy Corobotics w ramach integracji robotów współpracujących (Cobot) do procesu spawania.

Współpracujemy również z Orbital Welding Tools, voestalpine Böhler Welding, Esab, Kemper, Lincoln Electric, 3M, Gullco, Siegmund czy Welding Alloys.

Obecnie posiadamy 2 oddziały: w Gdańsku, oraz w Mysłowicach, a pozostałą część kraju obsługują nasi przedstawiciele w Bydgoszczy, Krakowie, Szczecinie i Wrocławiu..

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami, a przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu w wyniku którego, mamy nadzieję nawiązać obustronnie korzystną współpracę.

Główni partnerzy:

Pozostali partnerzy handlowi: